Naturalna czystość, tak przyjemna jak w naturze

Jako ściółka higieniczna, która łączy w sobie naturę i zaawansowaną technologię, Cat’s Best jest pierwszym tego rodzaju żwirkiem dla kotów. Technologie wykorzystane do przygotowania naturalnych włókien roślinnych Cat’s Best umożliwiają naszemu żwirkowi wchłanianie i skuteczne wiązanie do 7-krotności moczu w stosunku do masy własnej żwirku. Wszystko naturalnie, szybko i niezawodnie aż do ostatniej kropli! Przykre zapachy nie mają szans. Toaleta staje sie dla kota i ludzi przyjemnym doświadczeniem. Czysta rzecz dla zwierząt, ludzi – a także dla środowiska, ponieważ Cat’s Best jest zrównoważony ekologicznie i całkowicie biodegradowalny.

Technologia włókien roślinnych dla nowych standardów wydajności w żwirkach dla kotów.

Cat’s Best to produkt wiodącego na świecie producenta włókien roślinnych J. Rettenmaier & Söhne. Nasza firma od ponad 140 lat bada świat włókien roślinnych i opracowuje innowacyjne technologie wykorzystujące właściwości tych naturalnych surowców. Przy pomocy złożonego procesu ICS * Wood Fibre Technology * opracowanego specjalnie dla Cat’s Best, włókna roślinne są udoskonalane technologicznie. Uzyskane w ten sposób aktywne włókna drzewne są w stanie błyskawicznie wchłaniać mocz i zapachy a jednoczesnie niezawodnie się zbrylać. W przeciwieństwie do żwirku mineralnego Cat’s Best jest więc nową generacją żwirku dla kotów.

* Inteligentne system kapilarne

Łatwa utylizacja

Dzięki Cat’s Best Ty również możesz pomóc chronić środowisko. Podczas gdy odpady mineralne nieuchronnie trafiają na wysypisko, Cat’s Best może wnosić cenny wkład w proces ekologicznego usuwania odpadów kiedy np.: wytwarzana jest energii i ciepło podczas spalania odpadów lub ich biometanizacji.

Nr 1 na świecie żwirek z włókien roslinnych dla kotów

Cat’s Best jest szczególnie dopasowany do specyficznych potrzeb higienicznych różnych ras kotów. To sprawia, że Cat’s Best jest najpopularniejszym żwirkiem z włókna roślinnego na całym świecie.

Ładując wideo, użytkownik akceptuje politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Asortyment Cat’s Best