Kolejny raz na zwycięskim podium:CAT´S BEST ORGINAL “bardzo dobry” w teście przeprowadzonym przez VKI, austriackiej organizacji partnerskiej Fundacji Stiftung Warentest* ...

Wielokrotnie nagradzany ekologiczny żwirek dla kotów, CAT´S BEST ORGINAL z NATURALNĄ PUŁAPKĄ na ZAPACHY i BAKTERIE otrzymuje najwyższą ocenę! Teraz znowu jesteśmy na podium!


W badaniach laboratoryjnych, a także w szczegółowych testach przeprowadzonych w realnych warunkach w kocim hotelu  przetestowano 30 zbrylających się żwirków dla kotów: 29 zwirków bentonitowych i jeden roślinny - ekologiczny żwirek dla kotów CAT'S BEST ORGINAL. Stowarzyszenie Informacji Konsumenckiej (VKI), austriacka organizacja partnerska Fundacji Stiftung Warentest, ponownie „urzędowo” potwierdza: Wspólnie tylko z jednym innym testowanym produktem, CAT’S BEST ORGINAL żwirek zbrylający otrzymuje najwyższą ocenę: A!         


Ocenie podlegają między innymi takie kategorie jak: zapach, pylenie, zabrudzenie i utylizacja. W dziedzinie wydajności CAT’S BEST ORGINAL jest niekwestionowanym zwycięzcą wśród wszystkich 30 testowanych żwirków!


W trakcie testów wyraźnie uwidoczniła się także kolejna ogromna zaleta CAT’S BEST ORGINAL tzn.: włókna roślinne, z których powstaje CAT’S BEST, czynią go najlżejszym żwirkiem w całej stawce konkurentów. To znacząco ułatwia transport – w porównaniu ze żwirkami mineralnymi robionymi ze znacznie cięższego materiału, którego noszenie wymaga dużego wysiłku. CAT'S BEST jest o 2/3 lżejszy!


W sprawozdaniu z testów wyraźnie zwrócono też uwagę, że żwirki bentonitowe należy utylizować jako normalne odpady domowe. Gliniasta konsystencja bentonitu nie rozpuszcza się bowiem w wodzie i odkłada się w rurach kanalizacyjnych – w przeciwieństwie do włókien roślinnych. Także w tej dziedzinie CAT’S BEST ORGINAL ma wyraźną przewagę, ponieważ jego utylizacja jest całkowicie bezproblemowa, pozwala zredukować ilość odpadów i dbać o środowisko. Pojedyncze bryłki CAT’S BEST ORGINAL rzeczywiście można wygodnie spłukiwać w toalecie! (oczywiście o ile jest to zgodne z lokalnymi przepisami). 


* Źródło: Stowarzyszenie informacji konsumenckiej (VKI), Wiedeń (Austria), organizacja partnerska Fundacji Stiftung Warentest, Berlin (Niemcy). Publikacja Austria: Konsument 1/2014 z dn. 02.01.2014. Publikacja Niemcy: Stiftung Warentest Test.de, 27.02.2014. 

Informacja o ochronie danych osobowych

Ta strona korzysta z zewnętrznych narzędzi i komponentów, takich jak Google Analytics i marketing cookies, które pomagają nam ocenić dane dotyczące korzystania z naszej strony internetowej. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności